Hakkımızda

 

Ekmira İnşaat seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine ilke olarak insanları güvenilir, konforlu ve rahat bir yaşam sürmeleri için projeler üretmeyi hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.


Ekmira İnşaat ailesi olarak 1985 yılından günümüze sanayi inşaatları alanında edindiğimiz tecrübelerimizi, deneyimli kadromuz ve sektöründe marka olmuş çözüm ortaklarımızla beraber, konut sektörü alanında da çalışmalarda bulunmaktayız. Rahat, konforlu ve sağlam Bursa'ya yakışan projelere imza atmak için çalışmaktayız. Şirket prensiplerimizden vazgeçmeden daima en iyisini üretme amacındayız.

Vizyon

İnşaat sektöründe, kalite standartlarının üstünde hizmet ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak güvenilir ve tercih edilen marka olmayı daima sürdürmek. Her zaman en iyiyi hedeflemek.

Misyon

Ekmira İnşaat olarak misyonumuz, yüksek standartlı kaliteli malzeme kullanarak ekonomik yarar sağlayan projeleri farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğimiz ile büyümek, farklılık yaratıp, modern olarak ve üst düzey bilgi birikimimizle kurumsal kaliteye ulaşmak. Müşterilerimiz fikirlerine saygı duyarak ortak noktada birleşmek, her açıdan güvenilir bir marka olmayı sürdürmektir..

Konuşmayı Başlat
Hoşgeldiniz,
Powered by